Sudan 'lı Paydaşlarımızın Fabrika Ziyareti

Agrobest Grup olarak uluslararası faaliyetlerimiz çerçevesinde Afrika kıtasında çalıştığımız ülkelerden, tarım alanında önemli bir paya sahip olan Sudan ‘dan gelen misafir grubumuzu ağırladık.

 


Sudan ‘dan gelen ziyaretçilerimize Agrobest Grup ‘un yurt içi ve yurt dışında yürüttüğü projeler ile tarım sektöründe ürettiği yeni hizmetler hakkında sunum yaparak bilgilerimizi aktardık. Toplantı sonrasında misafirlerimiz Agrobest Grup üretim tesislerini gezerek, teknolojik yatırımlarımız ve üretim tesisimiz hakkında detaylı bilgilere sahip oldu.

Daha sonrada bölgemizi ve şehrimizi tanıma fırsatını yakalayan misafirlerimiz, son olarak Antalya ‘da AD-Rossen tohum üretim tesislerimizi de gezerek ülkelerine dönmüşlerdir.

 

İş birliğimizin gelecekte daha da güçlenerek büyüyeceğine inandığımız Sudan ‘lı değerli paydaşlarımıza, firmamıza ve ülkemize yaptıkları ziyaretten ötürü teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Günaydoğu Anadolu Bölgesi Bayi Fabrika Ziyareti -2

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde faaliyet gösteren Diyarbakır, Mardin ve Batman Zirai ilaç bayilerimizden bir grup, yeni bölge yapılanmamızı ve işbirliğimizi güçlendirmek adına tesislerimizi ziyaret etmişlerdir.Güneydoğu Anadolu Bölgemizde çalışmaktan büyük gurur duyduğumuz Diyarbakır, Mardin ve Batman Zirai ilaç bayilerimizden bir grup, Agrobest Grup ‘un Güneydoğu Anadolu Bölgesinde başlatmış olduğu yapılanma faaliyetleri çerçevesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, işbirliğimizi güçlendirmek adına fabrikamızı ziyaret etmişlerdir.

Bu ziyarette de kendilerine Agrobest Grup ‘un yurt içi ve yurt dışında yürüttüğü faaliyetler ve projeler hakkında sunum yapılarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Toplantı sonrasında misafirlerimiz Agrobest Grup üretim tesislerini gezerek, üretim tesisimiz ve yapılacak yatırımlarımız hakkında detaylı bilgilere sahip olmuşlardır.

 İş birliğimizin gelecekte daha da güçlenerek büyüyeceğine inandığımız Diyarbakır, Mardin ve Batman 'dan gelen değerli bayilerimize bu anlamlı ziyaretleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bayi Fabrika Ziyareti -1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde faaliyet gösteren Şanlıurfa Zirai ilaç bayilerimizden bir grup, bölge yapılanmamızı ve işbirliğimizi güçlendirmek adına tesislerimizi ziyaret etmişlerdir.Ülke tarımında söz sahibi olan Güneydoğu Anadolu Bölgemizde faaliyet gösteren ve çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz Şanlıurfa Zirai ilaç bayilerimizden bir grup, Agrobest Grup ‘un Güneydoğu Anadolu Bölgesinde başlatmış olduğu yapılanma faaliyetleri çerçevesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, işbirliğimizi güçlendirmek adına fabrikamızı ziyaret etmişlerdir.

Bu ziyarette kendilerine Agrobest Grup ‘un yurt içi ve yurt dışında yürüttüğü projeler ve hizmetler hakkında sunum yapılarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Yapılan toplantı sonrasında misafirlerimiz Agrobest Grup üretim tesislerini gezmişler, üretim tesisimiz ve yeni yatırımlarımız hakkında detaylı bilgilere sahip olmuşlardır.

Birlikte sürdürdüğümüz iş birliğimizin gelecekte daha da güçlenerek büyüyeceğine inandığımız değerli bayilerimize, firmamıza yaptıkları ziyaretten ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Karadeniz Bölgesi Toplantıları

Ülkemiz coğrafyasının stratejik öneme sahip tarım ürünlerinin yetiştirildiği Karadeniz bölgesinde bir dizi etkinlik gerçekleştirilmiştir.
Karadeniz bölgesinin Osmancık, Kargı ve Bafra ilçelerinde düzenlenen çeltik tarımına yönelik üretici toplantılarında bölge çiftçileri ile bir araya gelinmiştir. Katılımın oldukça yüksek olduğu bu toplantılarda Sn. Dr. Halil Sürek ve Sn. Dr. Mehmet Demirci, "çeltik tarımı" ve "çeltik tarımında ilaçlı mücadele" konularında çiftçilerimize bilgilerini aktararak, üreticilerden gelen soruları da yanıtlamışlardır.

Düzenlenen bu organizasyonlara katılım göstererek bizleri dinleyen ve onurlandıran tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Bitki adı

Hastalık/Yabancı ot/Zararlı adı

Biliyorsanız bilimsel ad


"Copyright © - Tüm Hakları Agrobest Grup'a aittir" / Bilgi Toplumu Hizmetleri