Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi ve Kayseri Şeker Fabrikası Ziyareti

Ülkemizin önde gelen kuruluşlarından Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Birliği ve Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulları firmamızı ziyaret etmişlerdir.
Bu ziyaret kapsamında taraflar karşılıklı işbirliğini güçlendirme adına neler yapılabileceği konularında görüş alışverişinde bulundukları bir toplantı yapmışlardır.

Toplantı sonrasında misafirlerimize Agrobest Grup üretim tesisleri gezdirilerek, teknolojik yatırımlarımız ve üretim tesisimiz hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Kendilerine firmamıza yaptıkları ziyaretten ötürü teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

2018 Yılının tüm paydaşlarımıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni eder. Yeni yılda barış ve mutluluk dileriz.Growtech 2017 Uluslararası Tarım Fuarı


Growtech 2017 Uluslararası Tarım Fuarı 29 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında Antalya Expo Center fuar alanında düzenlendi.


Standımızda fuar süresince sektör paydaşları ile yoğun bilgi alışverişinde bulunuldu. Agrobest Grup ve AD Rossen standımızda fuar süresince yoğun ziyaretçi kitlesiyle buluşularak kaşılıklı paylaşımda bulunuldu.


Fuarın ikinci gününde Stanes grubu CEO 'su Mrs. Lakshmi Narayanan, Agrobest Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eroğlu 'na Vita Longa projesiyle çevreye, doğaya verdiği değer ve bu hususta yaptığı yatırımlar için “Green Initiative Awards” ödülünü standımızda düzenlenen bir tören ile verdi.


Fuar süresince standımızda bizleri ziyaret ederek ilgi ve alakada bulunarak paylaşımda bulunan tüm ziyaretçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. 

Agrobest Grup Kazakistan Yatırımlarının En Değerli Adımını Attı

Firmamızın Kazakistan' da temeli atılacak olan Pestisit Üretim Tesisleri için yatırım protokolü imzaları Bakanlıklar düzeyinde bugün itibariyle gerçekleştirildi.

Firmamızın büyüme hedefleri doğrultusundaki yeni yatırımları sürmektedir.

Bu konuda Kazakistan 'daki yeni yatırımlarımız ile ilgili olarak düzenlenen imza protokol töreni Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanlarımız ile Kazakistan Cumhurbaşkanı Sayın Nur Sultan Nazarbayev ve ilgili Bakanların katılımı ile gerçekleştirilmiştir.

Türkiye ile Kazakistan arasında yapılan 590 milyon dolarlık yatırım anlaşmasında Agrobest Grup 'da yerini aldı. Kazakistan Başbakanlığı tarafından yapılan açıklamada Kazakistan Ankara Büyükelçisi' nin çabaları doğrultusunda Kazakh Invest Milli Şirket 'i ile Agrobest Grup, Yıldız Holding, Çalık Holding, Yıldırım Holding ve diğer Türk şirketleri arasında toplamda 590 milyon dolarlık yatırım anlaşması imzalandığı bildirilmiştir.

Bu anlaşma ile Agrobest Grup Kazakistan Fabrikasının temellerini atarak, ülkemiz markasını ve kalite seviyesini uluslararası arenada duyurma yolunda attığımız yeni adımı ve bunun haklı gururunu tüm paydaşlarımız ve halkımız ile paylaşmanın mutluluğu içindeyiz.

Yapılan bu önemli anlaşmanın ülkemiz ve hepimiz için hayırlı olmasını dileriz.


Bitki adı

Hastalık/Yabancı ot/Zararlı adı

Biliyorsanız bilimsel ad


"Copyright © - Tüm Hakları Agrobest Grup'a aittir" / Bilgi Toplumu Hizmetleri