Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun!


Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Ülkemizin ve Tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını Kutlar, Mutlu ve Huzurlu Bir Bayram Geçirmenizi Dileriz.


ISO Birinci 500 Listesindeyiz

Agrobest Grup olarak 2002 yılından günümüze geçen 18 yılda her yıl daha da büyüyerek ülke ekonomisine ve Türk tarımına katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Yeni açıklanan 2019 üretimden net büyüme rakamlarına göre Agrobest Grup ‘’ISO Birinci 500 Sanayi Kuruluşu‘’ listesine 424. sıradan giriş yapmış bulunmaktadır.

Bu güzel haberi Türk tarım camiasına olan inancımız ve bağlılığımız ile her geçen gün hizmet kalitemizin ve ülke tarımına katkımızın daha da katlanarak artacağını belirterek derin bir heyecan ile sizlerle paylaşıyoruz.

Bize olan güvenlerini karşılıksız bırakmayacağımıza söz verdiğimiz değerli çiftçilerimize, müşterilerimize ve tüm sektör paydaşlarımıza bereketli bir sezon dileyerek teşekkürlerimizi sunarız

Saygılarımızla...

Bafra ve Osmancık Tarla Günleri

Çeltik üretiminde yeni ve ekonomik darıcan ilacımız PABLO 'nun tarla günleri gerçekleşti.
Ülkemizin önde gelen tarım ürünlerinden Çeltik 'te, üretimde güçlüklere ve verim kaybına yol açan darıcana karşı yeni ürünümüz PABLO 'nun güçlü etkisini göstermek amacıyla Bafra Yeşilyazı Köyü ve Osmancık 'ta düzenlenen Tarla günlerinde üreticilerimiz ile buluştuk.

Yeni ve ekonomik darıcan ilacımız Pablo 'nun etkilerini yerinde görme şansı yakalayan üreticilerimiz, Dr. Halil Sürek ve Dr. Mehmet Demirci tarafından, çeltik üretiminde yaşadıkları sorunlara karşı çözümlerimiz hakkında da bilgilendirildiler.

Katılımları için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyor, bereketli bir sezon diliyoruz.Üreticilerden tam not alan PABLO ile sizde tanışın!


Bitki adı

Hastalık/Yabancı ot/Zararlı adı

Biliyorsanız bilimsel ad


"Copyright © - Tüm Hakları Agrobest Grup'a aittir" / Bilgi Toplumu Hizmetleri