Havsa Baytore 40 SL Bilgilendirme Toplantısı

Agrobest Grup, bilgilendirme toplantılarının üçüncüsü 15 Şubat Cumartesi günü firmamızın Teknik Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Demirci ’nin sunumlarıyla değerli ilçemiz Havsa ’da gerçekleştirildi.

Değerli Ayçiçeği üreticilerinin tarımsal problemlerine kaliteli çözümler sunmak, tarımın ilerleyişine katkı vermek adına devam eden toplantılarımıza bölgedeki üreticilerimiz önemli derecede ilgi göstermişlerdir. Üreticilerimize IMI nitelikli ayçiçeklerinde yabancı ot mücadelesiyle ilgili değerli bilgiler sunularak, ayçiçeği üretiminde özellikle pıtrak, hıştır, yabani hardal ve verem otu (orobanj) mücadelesinde çiftçinin kısa sürede güvenini kazanan BAYTORE 40 SL ’nin kullanımıyla ilgili pratik bilgiler önemle paylaşıldı. Böylece üreticilerimizin ilaçlamalardan aldığı pozitif neticelerin daha da kaliteli sonuçlara ulaşması hedeflendi.

Toplantı Havsa Ziraat Odası Başkanı Sayın Muammer Şimşek, değerli ziraat mühendisleri ve tarım danışmanları, yörenin değerli üreticilerinin ilgi ve katılımlarıyla büyük bir özenle gerçekleştirildi.

Saray Baytore 40 SL Bilgilendirme Toplantısı

Agrobest Grup, Baytore 40 SL bilgilendirme toplantılarının ikinci bölümü 12 Şubat Çarşamba günü firmamızın Teknik Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı Dr.Mehmet Demirci’nin sunumlarıyla Saray ’da gerçekleştirildi.

Üreticilerin tarımsal sorunlarına etkili çözümler üretmek, tarımın gelişimine katkı sağlamak amacıyla devam eden toplantılarımıza bölgedeki üreticilerimiz yoğun ilgi göstermişlerdir.  Toplantıda üreticilere IMI nitelikli ayçiçeklerinde yabancı ot mücadelesiyle ilgili önemli bilgiler verilerek, ayçiçeği yetiştiriciliğinde özellikle pıtrak, hıştır, yabani hardal ve verem otu (orobanj) gibi yabancı otların mücadelesinde çiftçinin güvenini kısa sürede kazanan BAYTORE 40 SL ’nin kullanımıyla ilgili hassas noktalar özenle vurgulandı. Böylece üreticilerimizin ilaçlamalardan aldığı olumlu sonuçların daha da iyiye ulaşması amaçlandı.

Geniş katılım ve yoğun ilgi olan bu toplantının yapılmasına Vesile Olan ve katılımları ile bizleri onurlandıran SARAY YAĞLI TOĞUMLAR Müdür ve Yönetim Kuruluna, katılımları ile bizleri onurlandıran VİZE YAĞLI TOĞUMLAR Müdür ve Yönetim Kuruluna, SARAY TARIM KREDİ Kooperatifi Müdür ve Yönetim Kuruluna, SARAY TARIM İLÇE Müdürlüğüne, SARAY ZİRAAT ODASI Başkanlığına, Trakya Üniversitesinden DOÇ.DR.YALÇIN KAYA ’ya, Bölge BAYİLERİNE, ÇOK KIYMETLİ ÇİFTÇİLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİRİZ.

Bitki adı

Hastalık/Yabancı ot/Zararlı adı

Biliyorsanız bilimsel ad


"Copyright © - Tüm Hakları Agrobest Grup'a aittir"