Viranşehir & Ceylanpınar Lansman Toplantıları

Viranşehir ve Ceylanpınar 'da düzenlediğimiz Aquatis ve Basking ürün lansmanımıza bölge üreticileri ve bayilerimizden yoğun bir katılım gerçekleşti.
Toplantımızda çiftçilerimizin buğday üretiminde yaşadığı başlıca hastalıkların çözümü için Aquatis ve Basking ürünlerimiz ile farklı problemler için ihtiyaç duydukları ürün portföyümüz hakkında da bilgiler verildi.

Toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran tüm üretici ve bayilerimize teşekkürlerimizi sunar, bereketli bir hasat sezonu geçirmelerini dileriz.

Adıyaman Lansman Toplantısı

Aquatis ve Basking ürünlerimizin tanıtımının yapıldığı toplantımız, yoğun bir katılım ile Adıyaman 'da gerçekleşti.

 

Adıyaman 'da düzenlediğimiz lansman toplantımıza yoğun bir katılım gerçekleşti. Toplantımızda çiftçilerimizin buğday üretiminde yaşadığı problemlerinin çözümüne yönelik yeni ürünlerimiz Aquatis & Basking 'in tanıtımı ile ihtiyaç duydukları ürün portföyümüz hakkında bilgiler verildi.


Taryap Tarım bayimizin öncülüğünde gerçekleşen toplantımıza katılan değerli bayii ve önder çiftçilerimize teşekkürlerimizi sunar, bereketli bir sezon geçirmelerini dileriz.

İç Anadolu Bölgesi Fabrika Ziyareti

İç Anadolu Bölgesinden fabrikamıza gelen misafirlerimizin iki günlük ziyaretlerinde, bölgelerinde yer alan bitki koruma problemleri ve çözüm önerilerimiz ile firmamız hakkındaki son gelişmeleri iletme fırsatı yakaladık.
İnşaatı hızla devam eden Salihli O.S.B yatırımımızı da yerinde görme fırsatı yakalayan misafirlerimize Agrobest Grup olarak yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkürlerimizi sunar yeni sezonda hayırlı ve bereketli kazançlar dileriz.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

Yeni yılınız Kutlu Olsun!


Bitki adı

Hastalık/Yabancı ot/Zararlı adı

Biliyorsanız bilimsel ad


"Copyright © - Tüm Hakları Agrobest Grup'a aittir" / Bilgi Toplumu Hizmetleri