Platin Elma Ödülleri

Sizlerle Vita Longa projesinin ilk meyvesini almanın gururunu paylaşıyoruz.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının katkılarıyla Platin Elma Derneği tarafından düzenlenen Platin Elma Ödüllerinde Bu yıl “AR-GE Ödülü” kategorisinde; AgroBest Grup  ‘Vita Longa® Projesi’ ile insan ve çevre sağlığına duyarlı tarımsal yöntemlerin kullanılmasına yönelik faaliyetlerinizden dolayı Platin Elma ödülüne layık görmüştür.

Tarımsal alanda en büyük prestij ödülü olma yolunda ilerleyen Platin Elma ödülünü daha da anlamlı kılan ise bizim bu yarışmaya başvurmadan jüri tarafından seçilmemizdir.

Bu ödül bizlerin ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizin ve geliştiğimizin bir göstergesi olarak firma hafızamızda çok özel bir yer alacaktır.

Bu projeye inanan herkese başta yönetim kurulu başkanımız Sayın Faruk EROĞLU’na, bu projeyi hayal edip gerçekleştiren Genel Müdür yardımcımız Sayın Mehmet DEMİRCİ’ye, bu projeye destek veren Agrobest Grup çalışanlarına ve bizleri destekleyen üretici ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

 

Ödülümüzü, yepyeni bir başlangıcın ilk ödülü olarak tüm Agrobest ailesi adına Sayın Dr. Mehmet Demirci alacaktır.

 

Farklılığımızın farkında olan herkese, emeğinize, inancınıza ve desteğinize teşekkür ederiz.

 

Ödül töreni 10 Ocak 2015 Cumartesi günü saat 21:30 'da yapılacak olup TGRT Haber kanalından canlı yayınlanacaktır.

 


 “Tarım Sektöründe Yeni Eğilimler” konulu 4 ayrı blok forumun gerçekleştirilecektir. 10 Ocak 2015 günü, programı aşağıdaki gibidir.

 

FORUM MODERATÖRLERİ

 Prof Dr. Kenan PEKER – Selçuk Üniversitesi Doğanhisar Meslek Yüksekokulu Müdürü

Prof. Dr. Bahri KARLI – Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölüm Başkanı

Prof. Dr. Cengiz SAYIN – Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölüm Başkanı

Araş. Gör. Deniz Yılmaz – Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makineleri Bölümü

 

ETKİNLİK PROGRAMI

 13:00 Platin Elma Ödülleri Açılış Seremonisi

14:00 1. Forum Oturumu

15:00 2. Forum Oturumu

16:00 3. Forum Oturumu

17:00 4. Forum Oturumu

21:00 Ödül Töreni ( TGRT HABER )

Bilgilendirme

Değerli İş Ortağımız,
Agrobest Grup  gün geçtikçe büyümeye devam ederken, çalışanlarımızın yüksek performans göstererek elde ettikleri terfileri sizler ile paylaşmaktan onur duyarız.


•    
01.12.2008 tarihinde firmamızda “Marmara Bölge Müdürü” göreviyle işe başlayan Sayın Raşit ATLI; 01.01.2015 tarihi itibariyle “Satış Müdürü” görevine terfi etmiştir.

•   
16.11.2009 tarihinde firmamızda Teknik Uzman göreviyle başlayan ve 24.06.2013 tarihinde  “ Pazar Geliştirme Müdürü” görevine terfi eden Sayın Ahmet ELMACI; 01.01.2015 tarihi itibariyle “Teknik Müdür” görevine terfi etmiştir.

•    
01.02.2013 tarihinde firmamızda “Batı Akdeniz Bölge Müdürü” göreviyle işe başlayan Sayın Mustafa Tarık BİLGİLİ; 01.01.2015 tarihi itibariyle “Pazarlama Müdürü” görevine terfi etmiştir.

•    
02.08.2008 tarihinde firmamızda “Marmara Alan Sorumlusu” göreviyle işe başlayan Sayın Özkan CEBEL; 01.01.2015 tarihi itibariyle “Marmara Bölge Müdürü” görevine terfi etmiştir.

•    
23.01.2012 tarihinde firmamızda “İç Batı Anadolu Bölge Müdürü” göreviyle işe başlayan Sayın Serkan AYDIN; 01.01.2015 tarihi itibariyle İç batı Anadolu ve Akdeniz bölgeleri birleştirilerek bundan sonra “Akdeniz Bölgesi” olarak adlandırılacak bölgemizde “Akdeniz Bölge Müdürü” görevini yürütecektir.

3. DOMATEXPO Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı

DOMATEXPO 2014  III. Domates Yetiştiriciliği ve Teknoloji Fuarı "Domates ve Tüketici" teması ile 20-22 Kasım 2014 tarihinde Kumluca - Antalya düzenlenecektir.

Agrobest Grup olarak organizasyonda "Güvenli Tarım" için Vita Longa ürünlerimiz ile yer alacağız. Tüm değerli üretici ve tüketicilerimizi E11-12 standlarımıza ziyarete bekliyoruz.

Bitki adı

Hastalık/Yabancı ot/Zararlı adı

Biliyorsanız bilimsel ad


"Copyright © - Tüm Hakları Agrobest Grup'a aittir"