Diyarbakır ve Mardin Lansman Toplantılarımız

Ülkemizin en önemli buğday üretim alanlarından Diyarbakır ve Mardin 'de değerli paydaşlarımızla lansman toplantımızda bir araya geldik.

Toplantımızda, yeni buğday ilaçlarımızdan olan PAGODA, ROSCANA, RITMICA OF 120 ve WIKILIS ürünlerimiz tanıtılmıştır. Toplantımıza Agrobest Grup iş ortaklarımızdan bölge bayilerimiz ve önder çiftçilerimiz katılım sağlamışlardır.

Lansman toplantımıza katılım sağlayarak bizleri onurlandıran tüm değerli paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunar, yeni sezonda hayırlı ve bereketli kazançlar dileriz.

Marmara Bölgesi Trakya Bayi Toplantısı

Ülkemizin önde gelen önemli buğday üretim alanlarından Trakya 'da güzide paydaşlarımızla bir araya geldik.


Toplantımızda, yeni ilaçlarımız olan PAGODA ve ROSCANA ürünlerimiz ile yine Agrobest Grup 'un tohum ekiminden hasadına kadar olan süreçte sağlıklı buğday yetiştirilmesini sağlayacak ürün portföyümüz kendilerine tanıtılmıştır.

Katılım sağlayarak bizleri onurlandıran tüm değerli paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunar, yeni sezonda hayırlı ve bereketli kazançlar dileriz.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bayi Ziyareti

Güneydoğu Anadolu Bölgemizde çalışmaktan büyük gurur duyduğumuz Diyarbakır, Malatya, Batman, Mardin ve Şanlıurfa bayilerimizden bir grup yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, işbirliğimizi güçlendirmek adına fabrikamızı ziyaret etmişlerdir.Bu ziyarette kendilerine Agrobest Grup ‘un yurt içi ve yurt dışında yürüttüğü faaliyetler ve yeni projeleri hakkında sunum yapılarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Toplantı sonrasında misafirlerimiz Agrobest Grup üretim tesislerini gezerek, üretim tesisimiz ve yapılacak yatırımlarımız hakkında detaylı bilgilere sahip olmuşlardır.

İş birliğimizin her geçen gün daha da güçlenerek büyüyeceğine inandığımız Diyarbakır, Malatya, Batman, Mardin ve Şanlıurfa 'dan tesislerimize gelen değerli bayilerimize bu anlamlı ziyaretleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Yeni yılınız kutlu olsun!

Bitki adı

Hastalık/Yabancı ot/Zararlı adı

Biliyorsanız bilimsel ad


"Copyright © - Tüm Hakları Agrobest Grup'a aittir" / Bilgi Toplumu Hizmetleri