Hasat Sonrası ABG Sunn Lansman Toplantısı

Elmada raf ömrünü uzatan Türkiye 'nin ruhsatlı ilk yerli ürünü ABG Sunn, soğuk hava deposu işletmecileri ile lansman toplantısında buluştu.Hasat sonrası departmanımız tarafından elmada muhafaza ömrünü uzatan ABG SUNN ürünü değerlendirme ve lansman toplantısı 9 Ağustos tarihinde Isparta Hilton Otelinde düzenlendi. Göller bölgesinin önde gelen soğuk hava deposu işletmecileri, elma üreticileri ve tüccarları ile beraber gerçekleştirdiğimiz toplantımızda elmada hasat öncesi ve sonrası yaşanan sorunlar ile ilgili tüm katılımcılarla fikir alışverişinde bulunularak ortak çözüm önerileri aktarıldı.

Agrobest Grup müşteri odaklı çözüme odaklanan diğer tüm bitki koruma ürünlerimizle ve ülke tarımı için yapmış olduğumuz yeni yatırımlar katılımcılıara lansman toplantısı aracılığı ile de aktarılmış oldu.

Türkiye ’nin önde gelen elma üreticileri, elma tüccarları ve soğuk hava depo işletmecilerine yoğun iş tempolarından vakit ayırarak birlikteliğimize değer katttıkları ve toplantımıza yaptıkları katkılarından dolayı teşekkür eder, 2018 yılı hasat sezonunun tüm sektör paydaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

Diğer haberlerimiz


"Copyright © - Tüm Hakları Agrobest Grup'a aittir" / Bilgi Toplumu Hizmetleri