Günaydoğu Anadolu Bölgesi Bayi Fabrika Ziyareti -2

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde faaliyet gösteren Diyarbakır, Mardin ve Batman Zirai ilaç bayilerimizden bir grup, yeni bölge yapılanmamızı ve işbirliğimizi güçlendirmek adına tesislerimizi ziyaret etmişlerdir.Güneydoğu Anadolu Bölgemizde çalışmaktan büyük gurur duyduğumuz Diyarbakır, Mardin ve Batman Zirai ilaç bayilerimizden bir grup, Agrobest Grup ‘un Güneydoğu Anadolu Bölgesinde başlatmış olduğu yapılanma faaliyetleri çerçevesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, işbirliğimizi güçlendirmek adına fabrikamızı ziyaret etmişlerdir.

Bu ziyarette de kendilerine Agrobest Grup ‘un yurt içi ve yurt dışında yürüttüğü faaliyetler ve projeler hakkında sunum yapılarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Toplantı sonrasında misafirlerimiz Agrobest Grup üretim tesislerini gezerek, üretim tesisimiz ve yapılacak yatırımlarımız hakkında detaylı bilgilere sahip olmuşlardır.

 İş birliğimizin gelecekte daha da güçlenerek büyüyeceğine inandığımız Diyarbakır, Mardin ve Batman 'dan gelen değerli bayilerimize bu anlamlı ziyaretleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Diğer haberlerimiz


"Copyright © - Tüm Hakları Agrobest Grup'a aittir" / Bilgi Toplumu Hizmetleri