Güneydoğu Anadolu Bölgesi Bayi Fabrika Ziyareti -1

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde faaliyet gösteren Şanlıurfa Zirai ilaç bayilerimizden bir grup, bölge yapılanmamızı ve işbirliğimizi güçlendirmek adına tesislerimizi ziyaret etmişlerdir.Ülke tarımında söz sahibi olan Güneydoğu Anadolu Bölgemizde faaliyet gösteren ve çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz Şanlıurfa Zirai ilaç bayilerimizden bir grup, Agrobest Grup ‘un Güneydoğu Anadolu Bölgesinde başlatmış olduğu yapılanma faaliyetleri çerçevesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, işbirliğimizi güçlendirmek adına fabrikamızı ziyaret etmişlerdir.

Bu ziyarette kendilerine Agrobest Grup ‘un yurt içi ve yurt dışında yürüttüğü projeler ve hizmetler hakkında sunum yapılarak karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Yapılan toplantı sonrasında misafirlerimiz Agrobest Grup üretim tesislerini gezmişler, üretim tesisimiz ve yeni yatırımlarımız hakkında detaylı bilgilere sahip olmuşlardır.

Birlikte sürdürdüğümüz iş birliğimizin gelecekte daha da güçlenerek büyüyeceğine inandığımız değerli bayilerimize, firmamıza yaptıkları ziyaretten ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Diğer haberlerimiz


"Copyright © - Tüm Hakları Agrobest Grup'a aittir" / Bilgi Toplumu Hizmetleri